Hakkımızda

 • Kurumsal

Anahtar teslim özel çözümler sunan, verimlilik odaklı,
kendi teknolojisini yaratan bir ekibiz...


 • HİDROTAM, kurulduğu günden beri otuz yılı aşkın bilgi birikimi ve deneyimli kadrosu ile, Türkiye’nin önde gelen ve dünyaca tanınan otomotiv, beyaz eşya, inşaat, elektrik enerji, lojistik ve otomasyon gerektiren diğer sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için özel kullanım amaçlı üretim ve otomasyon hatları, makinalar, aparatlar imal etmektedir. Makina ve otomasyon sektörü için her türlü teknik ve teknolojik destek hizmeti vermektedir.

  HİDROTAM ana imalat olarak, hidrolik, pnömatik ve mekanik ilkelere göre çalışan ve PLC sistemi ile kontrol edilen üretim hatları, makinalar, aparatlar teknik destek sistemleri gibi imalat sektörünün en önemli ve hassas kısımları üzerinde çalışmakta ve bütün bunları gerekli mühendislik kriterlerine göre en kaliteli şekilde imal etmektedir.

  Genel olarak HİDROTAM, projelerin teknik olarak derinlemesine analizinden başlar ve makina yada hattın üretimi ve daha sonra montajını yaparak projeyi tamamlar. Müşterilerinin ihtiyaçları, istekleri ve düşünülen ekonomik yatırımlar göz önüne alınarak projeler tasarlanır. HİDROTAM müşterilerine hizmetin en iyisini sunmak için, dizayn ve analiz süreci içinde, bütün dünya tarafından tanınan ve kalitesi onaylanan markaları ve ürünleri projelerinde kullanmaya özen gösterir. En son ve ileri seviyeli 3D CAD/CAM programları, CNC kontrollü makinaları, teknik ekipmanları ve teknolojik sistemleri kullanarak, müşterilerine en verimli, en kaliteli ve en ekonomik çözümleri sunar.

  Başladığından bu yana kalite ve hassasiyet HİDROTAM yapısı içinde en önemli yere sahiptir. ISO900 standartlarına uygunluk konusunda çok titiz çalışma politikası benimsenmiştir. Müşterilerimiz için her yönüyle en kaliteli ürünleri ortaya çıkartmak, ürettiğimiz ilk makinadan son makinaya kadar en önemli ilkemiz olmuştur. Makinalarımızın, hatlarımızın ve otomasyon sistemlerimizin yüksek kalitesinden dolayı gururluyuz.

  HİDROTAM emeğin, bilgi birikiminin ve teknik özelliklerin ne kadar değerli olduğunu bilmektedir. Bu nedenle genel prensip olarak firmamız gizlilik anlaşmalarının özen göstermekte ve bir firmaya ait hiçbir bilgi ve değeri başka firmalar yada amaçlar için kullanmamaktadır. Ayrıca firmamız başarının müşterilerimizle yapılan yakın ve ortak işbirliği sonucu ortaya çıkacağına inanmaktadır. Bu yakın ve sıcak diyaloglar, müşterilerimizin ihtiyacı olan kaliteli ürünün en ekonomik ve esnek özelliklere göre ortaya çıkmasını sağlar.

  HİDROTAM’ ın hedefi, bugüne kadar edindiği tecrübe ve bilgi birikimini çalışma coşkusu ile birleştirerek,birçok ülke bünyesindeki birçok firmaya hizmet eden, sürekli ve yenilikçi bir yapıya sahip olan dünya çapında bir firma olmaktır. Dünyanın inanılmaz bir hızla değiştiğinin ve geliştiğinin farkındayız. Bu hıza erişebilmek için daha çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz , çalışıyoruz ve çalışacağız...

 • © Hidrotam 2016 - Her Hakkı Hidrotam Makina San. Tic. Ltd. Şti.'ne aittir.